Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Rekonstrukcije ulica

Rekonstrukcije ulica 05 jan 2014 19:10 #801

  • sergio-m
  • sergio-m's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1239
  • Primljenih Zahvalnica: 1664
kako jeftinije behatonorati novi sad....ideja maznuta od nesvrstane brace....


bilder kostenlos
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 05 jan 2014 19:19 #802

  • Cookie
  • Cookie's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Institutionalized
  • Poruka: 4224
  • Primljenih Zahvalnica: 3198
Okačio sam ovu fotku negde u Kafani pre par meseci. Odlična fora.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 14 jan 2014 16:58 #803

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
zaboravili ove table :nuts:




šta misle sa Železničkom? Kad će da je završe




KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 14 jan 2014 17:32 #804

  • romanempire
  • romanempire's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 792
  • Primljenih Zahvalnica: 2355
Kod autobuske stanice u blizini raskrsnice Bul.Jaše Tomića i Rumenačke sklonjene su stare behaton ploče koje su
bile talasaste i gde si lako mogao da se polomiš ukoliko nisi pazio gde ideš i tlo je poravnato i nasut je tucanik.
Ostaje da se vidi da li će se staviti nove behaton ploče ili će se pribeći jednostavnijem i jeftinijem rešenju to jest
običnom asfaltiranju.


Varosi ima, sto da gresim dusu
boljih i lepsih al' samo jedna je
shvacas varos u koju se vracas.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 16 jan 2014 14:33 #805

  • Barbarin
  • Barbarin's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 32
  • Primljenih Zahvalnica: 24
sergio-m napisao/la:
kako jeftinije behatonorati novi sad....ideja maznuta od nesvrstane brace....


bilder kostenlos

Ako su useci dovoljno duboki onda i nije tako loša ideja, ako su plitki onda bezveze.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 19 jan 2014 17:26 #806

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4924
  • Primljenih Zahvalnica: 9934
Kružni tok Sentandrejski:

Ugovor je zaključen sa Put Invest d.o.o. 31.12.2013 i važi 80 dana. Predmet ugovora je kružna raskrsnica sa autobuskim nišama kao i vodovod.

Izvor zigns.rs
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 jan 2014 02:50 #807

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3511
  • Primljenih Zahvalnica: 2281
www.dnevnik.rs/novi-sad/nov-asfalt-za-60-ulica
Нов асфалт за 60 улица

Ове године планирано је асфалтирање око 60 улица, а за одржавање саобраћајница намењено је око 431 милион динара, каже за „Дневник“ директор Завода за изградњу града Горан Вишњић. Цео програм одржавања објеката путне привреде „тежак“ је скоро 886 милиона динара.


- Прошле године за одражавање саобраћајница утрошено је 34.000 тона асфалта на 270.000 квадратних метара, а новим асфалтом пресвучено је око 40 километара градских путева. Ове године у плану су још амбициознији радови, који бројем и квалитетом морају да надмаше прошлогодишње, јер ћемо санирати улице на бази појачаног одржавања. Тако ћемо радити Сремску улицу, улице Мике Антића, Железничку, Бранка Радичевића, Партизанску, Антона Чехова, а на Булевару ослобођења намеравамо да реконструишемо три фреквентне раскрснице које су у врло лошем стању. У плану је и санација коловоза на Булевару кнеза Милоша на Новом насељу – навео је Вишњић.

Он је поновио да ЗИГ намерава ове године да заврши изградњу Булевара Европе, три пречистача отпадних вода у приградским насељима и десетине километара канализационе мреже.

Постављањем последњег „поља“ на надвожњаку на Булевару Европе, крајем прошле године, остварено је премоштавање железничких колосека.

Тако је комплетиран пуни профил највећег надвоњјака, не само у Србији, него и и региону. Надвожњак, дужине 450 метара и са 279 префабрикованих главних носача, део је четврте фазе изградње Булевара Европе и налази се на деоници од Руменачког пута до канала ДТД.

Вишњић је подестио и да ће бити грађена још једна коловозна трака на Темеринском путу, од Савске улице до надвожњака на аутопуту, као и кружна раскрсница на углу Приморске улице и Сентандрејског пута.

- Поред санације Сентандрејског моста, пројектоваћемо још један, поред постојећег. Тиме ћемо убрзати проток саобраћаја и олакшати возачима. Наставићемо активности на изградњи продужетка улице Бате Бркића, партерно ћемо уредити Трг републике и реконструисати Његошеву улицу и улицу Светозара Милетића – нагласио је Вишњић.
Asfaltiranje Antona Cehova ... Upropastice ulicu, izvadice kaldrmu i nekome ce otici u dvoriste ili ce se prodati i neko staviti pare u dzep.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 jan 2014 20:11 #808

  • Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 174
  • Primljenih Zahvalnica: 252
- Поред санације Сентандрејског моста, пројектоваћемо још један, поред постојећег. Тиме ћемо убрзати проток саобраћаја и олакшати возачима.

Jel to oni planiraju jos jedan most ili nisam razumeo najbolje? Kako misle da rese opterecenost mosta sem kruznog toka? Mi sa Klise znamo sve muke kad idemo tim mostom :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 jan 2014 21:01 #809

  • mrnjavi
  • mrnjavi's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Vozači da se ostave na miru!
  • Poruka: 3435
  • Primljenih Zahvalnica: 9192
Nejasno je i meni. Možda misli na most na trasi Subotičkog bulevara :dry:
Saobraćaj preko postojećeg mosta je za popizdeti, realno.
"Stari svijet umire, novi se bori da se rodi. Ovo je vrijeme monstruma."
Antonio Gramši
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 jan 2014 21:17 #810

  • Brane
  • Brane's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 787
  • Primljenih Zahvalnica: 1898
Ja bih rekao da misli na novi most pored postojećeg Sentandrejskog. Realno gledajući, na tom mostu nedostaju još dve trake a mogu se dodati samo izgradnjom novog mosta.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 jan 2014 21:20 #811

  • Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 174
  • Primljenih Zahvalnica: 252
Poslao sam email ZIGu pa javim sta su mi odgovorili.
Inace moze da se sagradi novi pored sa desne strane gledano od centra,s tim da ce biti problem oko onih kuca sa Klisanske strane sto se nalaze bas blizu sadasnjeg mosta. Bilo bi lepo kada bi izgradili jos jedan,u svakom slucaju javim sta su mi odgovorili
(Poslao sam kako planiraju da rese guzve na mostu sem izgradnje kruznog toka,kada pocinju i koliko ce trajati radovi itd)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 jan 2014 23:24 #812

  • Dukelander
  • Dukelander's Avatar
  • Na mreži
  • Administrator
  • Poruka: 4925
  • Primljenih Zahvalnica: 8273
Ja se i sećam priče da se planira most pored postojećeg sentandrejskog mosta i kružni tok kod Pošte.
‎"IF we cannot provide the great cities and the great suburbs with some kind of poetry, they will simply go on breeding these broken fanaticisms that make women wave sabres and men found insane religions."
~GKC: Illustrated London News, October 7, 1905.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 jan 2014 23:29 #813

  • Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 174
  • Primljenih Zahvalnica: 252
Prethodni mail koji sam im poslao kad sam pitao kad krecu radovi na mostu rekli su mi u Martu i tad ce krenuti i izgradnja kruznog toka na raskrsnici Primorske i Sentandrejskog puta. Sad cekam odgovor na ovaj mail da vidimo dal je opet doslo do pomeranja i da li stvarno planiraju odma gradnju mosta pored :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 jan 2014 23:50 #814

  • Duja
  • Duja's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 912
  • Primljenih Zahvalnica: 1816
Razmišljao sam o tome (vozeći svoju čestu rutu ka klisanskom bazenu), i zaključio da se to verovatno neće isplatiti kada urade most na Bulevaru Evrope, čime će u dobroj meri rasteretiti Sentandrejski put. Kada se završi BE, ja prvi neću ići preko tog mosta (jer do njega s Naselja moram proći i kroz Kornelija Stankovića i industrijsku zonu). Dugoročno, na tom pravcu verovatno hoće biti potrebne duple trake i dupli most, ali to košta.
Svaki dobar projekat može da se oskrnavi pri izvođenju.
Nijedan loš projekat ne može da se popravi pri izvođenju.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 jan 2014 23:54 #815

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Zex021 tebi bolje ide engleska gramatika :troll:
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 21 jan 2014 00:00 #816

  • Zex021
  • Zex021's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 174
  • Primljenih Zahvalnica: 252
^^
Ne brini se ti nista :D pisem brzo nemam vremena da dodajem apostrofe na dal i tako to ;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 21 jan 2014 00:02 #817

  • Yokai
  • Yokai's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3511
  • Primljenih Zahvalnica: 2281
Inace, sad sam primetio da mi neko konstatno skida karmu. Kome sam stao na zulj? :troll:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 21 jan 2014 05:33 #818

  • ranko su ns
  • ranko su ns's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 5910
  • Primljenih Zahvalnica: 9043
Mislio sam na Mart. Englezi pisu velikim slovom a mi malim. Izgleda si predugo bio u USA

poslato iz kafane
KO HOĆE NAĐE NAČIN, KO NEĆE NAĐE OPRAVDANJE
Poslednja izmena: 21 jan 2014 09:07 od ranko su ns.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 21 jan 2014 10:02 #819

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4924
  • Primljenih Zahvalnica: 9934
Ja sam jbga stavio vest o izvodjacu kruznog toka na Gradske Vesti. Ako neko ume i moze da to prebaci ovde neka uradi.

Rok je 80 dana i izvodjac je izabran, ugovor potpisan 31.12.2013.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 21 jan 2014 10:13 #820

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4924
  • Primljenih Zahvalnica: 9934
Da dodam da sa tugom mogu da konstatujem da se ne menja asfaltska filozofija i da se ne razmislja o rekonstrukciji raskrsnica betonom ili kombinaciji asfalt beton pa se svakih par godina dolazi do potrebe za novim i novim rekonstrukcijama. Materijal ne od odgovara klimatskim uslovima ovog podneblja, jednostavno.
Poslednja izmena: 21 jan 2014 10:28 od kasko.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru