Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Rekonstrukcije ulica

Rekonstrukcije ulica 19 nov 2014 19:02 #1281

  • Goxy
  • Goxy's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Nikad ne raspravljaj sa frizerom o politici.
  • Poruka: 219
  • Primljenih Zahvalnica: 47
Izgleda, prati citavu tu pricu jos dosta problema ali nije da se siri. Uglavnom samo oni tamo sto rade znaju sa cime se susrecu. Cim se zavrsi ova deonica pocinju sa raskrsnicom, iako mi nije jasno kako ce se ukljucivati od rodica ljudi. Rekli su ne smeju da zatvore oba ulaza, ma sta im to znacilo
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 nov 2014 02:03 #1282

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Inace palo.mi je na pamet da otvorim novu temu u okviru rekonstrukcije ulica. Ticala bi se slika ulica koje su rekonstruisane u zadnjih 15 godina. Svi smo svesni toga al bih svejedno zeleo da ilustrujem koliko fuserski su rekonstruisane velika vecina ulica radjenih u tom periodu. Stavio bih i godinu rekonstrukcije cisto da se bolje razume koliko brzo su propale pojedine ulice.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Direktor

Rekonstrukcije ulica 20 nov 2014 07:41 #1283

  • Buck
  • Buck's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1127
  • Primljenih Zahvalnica: 2190
^^
Treba na jednom mestu da budu dokumentovani svi proizvodi talova koji su plaćeni iz džepova građana Novog Sada. Moja podrška novoj temi...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Bogdus

Rekonstrukcije ulica 20 nov 2014 13:36 #1284

  • Direktor
  • Direktor's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 165
  • Primljenih Zahvalnica: 242
timek28 napisao/la:
Inace palo.mi je na pamet da otvorim novu temu u okviru rekonstrukcije ulica. Ticala bi se slika ulica koje su rekonstruisane u zadnjih 15 godina. Svi smo svesni toga al bih svejedno zeleo da ilustrujem koliko fuserski su rekonstruisane velika vecina ulica radjenih u tom periodu. Stavio bih i godinu rekonstrukcije cisto da se bolje razume koliko brzo su propale pojedine ulice.

Slazem se. Juce sam primetio kako je ponovo propao pruzni prelaz na Bulevaru vojvode Stepe ispred kruznog toka iako je bas taj pruzni prelaz popravljan pre mozda godinu-dve.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 20 nov 2014 15:36 #1285

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
Sa jdene strane Sremske behatonizacija je završena, sa druge strane-vidi opet neštokopaju!




Poslednja izmena: 20 nov 2014 15:37 od Blavak.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, limanac, das ivon, Novajlija, Bogdus

Rekonstrukcije ulica 22 nov 2014 14:16 #1286

  • das ivon
  • das ivon's Avatar
  • Van mreže
  • Arhitekta
  • Poruka: 989
  • Primljenih Zahvalnica: 3092
Bele njve, cela asfaltirana



Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Cookie, limanac, Duja, Blavak, Bogdus

Rekonstrukcije ulica 22 nov 2014 20:29 #1287

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
Olge Petrov/Bul. Evrope ( ulična i dvorišna strana )








Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Cookie, Buck, limanac, Yokai, das ivon, Bogdus

Rekonstrukcije ulica 23 nov 2014 18:03 #1288

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Brace Jovandic:

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Cookie, limanac, das ivon, Blavak

Rekonstrukcije ulica 24 nov 2014 19:08 #1289

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Partizanska:













Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Buck, limanac, TurboMaximus, das ivon, romanempire, Blavak

Rekonstrukcije ulica 24 nov 2014 22:02 #1290

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
Samo me zanima kako će asfaltirati. Temperature idu u minus, doduše u toku dana nas i ogreje sunce, ali mi ovo deluje daleko od asfalta. Čuo sam da postoji mogućnost asfaltiranja do 0 sterpeni Celzijusa, no ne znam o tome ništa. Ranije je bilo do 12 C ispod toga nema asfaltiranja. Mada, ako nastave ovim tempom, ućiće u minus temperature i ništa do proleća.
Poslednja izmena: 24 nov 2014 22:03 od Blavak.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 24 nov 2014 22:57 #1291

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
I mene zanima. Ja bih voleo da ne asfaltiraju nista do proleca jer kao sto kazes bice niske temperature. U Vojvode Bojovica mislim da su odustali od bilo cega pre proleca. Bio bi zlocin da ponovo naprave ovu ulicu lose.

Inace postoji razlog zasto gradjevinska sezona traje do 15. novembra. A to je upravo ovo sto se desava sa temperaturama. Mislim da bi sledece godine morali poceti obimne radove znatno ranije i zavrsiti ih znatno ranije. Ove godine do septembra su bile radjene samo male ulice - Zeleznicka, Sremska, Velebitska, raskrsnice - dok su velike ulice kao sto su Temerinska, Partizanska i Vojvode Bojovica zapocete u oktobru i novembru...
Poslednja izmena: 25 nov 2014 08:42 od Bogdus.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 26 nov 2014 13:37 #1292

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
Olge Petrov ( ulična i dvorišna strana )


Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: limanac, Yokai, Bogdus

Rekonstrukcije ulica 26 nov 2014 13:40 #1293

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
Raskrsnica kod Merkura, juče ( 25.11. ) primećeno je da su još neke raskrsnice ovako "obrađene". Da li neko zna zašto?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 26 nov 2014 13:42 #1294

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
Vojvođanskih brigada, posle rekonstrukcije vodovoda, kada će uslediti asfaltiranje? Ovakvo stanje nije za normalno odvijanje saobraćaja.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 26 nov 2014 13:48 #1295

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
bratislavbelic napisao/la:
Raskrsnica kod Merkura, juče ( 25.11. ) primećeno je da su još neke raskrsnice ovako "obrađene". Da li neko zna zašto?

Skidanje kolotraga. Toliko su doboki da predstavljaju opasnost za saobraćaj. Mada ni sa ovom intervencijom stanje nije ništa bolje.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 26 nov 2014 13:56 #1296

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
bratislavbelic napisao/la:
Vojvođanskih brigada, posle rekonstrukcije vodovoda, kada će uslediti asfaltiranje? Ovakvo stanje nije za normalno odvijanje saobraćaja.

Ne znam iskreno. Verovatno sa ovakvim vremenom ne uskoro. Kod nas je sve moguće pa i da ovakva ulica služi za saobraćaj. Možeš pitati ZIG, možda budu dali neku preciziniju informaciju (tipa da li će se čekati proleće ili će se probati srediti do NG).

Elem, ono što mi je zanimljivo jeste da su 90% šahtova rekonstruisali u okviru ove intervencije ali ima ih još 2-3 stara koji su ostali od ranije i nije mi jasno čemu služe pošto su rekonstruisani i toplovod i vodovod i kanalizacija u okviru ove intervencije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 26 nov 2014 14:07 #1297

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
timek28 napisao/la:
Ne znam iskreno. Verovatno sa ovakvim vremenom ne uskoro. Kod nas je sve moguće pa i da ovakva ulica služi za saobraćaj. Možeš pitati ZIG, možda budu dali neku preciziniju informaciju (tipa da li će se čekati proleće ili će se probati srediti do NG).
Elem, ono što mi je zanimljivo jeste da su 90% šahtova rekonstruisali u okviru ove intervencije ali ima ih još 2-3 stara koji su ostali od ranije i nije mi jasno čemu služe pošto su rekonstruisani i toplovod i vodovod i kanalizacija u okviru ove intervencije.
Sam si dao odgovor, kod nas je sve moguće, pa i ulica u takvom stanju, šahtovi,...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 26 nov 2014 14:11 #1298

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
timek28 napisao/la:
Skidanje kolotraga. Toliko su doboki da predstavljaju opasnost za saobraćaj. Mada ni sa ovom intervencijom stanje nije ništa bolje.
Kolotrazi na ovoj raskrsnici su znatno dublji u pravcu Industrijska-K. Satnkovića, nego ovde gde je skidano. Kada se ide Rumenačkom u/iz pravca Rumenke, ako se vozi malo brže ( 40-50 km/č ) odoše amortizeri i verovatno delovi vešanja. Tuda se ne bih usudio ni Ladu Njivu da proteram drugom brzinom.
Poslednja izmena: 26 nov 2014 14:12 od Blavak.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 26 nov 2014 14:15 #1299

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Te druge kolotrage verovatno nisu dirali jer je intenzitet saobraćaja ogroman, a verovatno i zato što generalno nemaju nikakav plan rada :D

Šalu na stranu dobra informacija je što će se završiti Bulevar Evrope sledeće godine, pa onda možda za godinu, dve, tri i ceo taj potez bivšeg tranzita bude doveden u red. Možda... Mada ključna reč tu je beton. Bez toga mislim da će uvek postojati manji ili veći kolotrazi.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Rekonstrukcije ulica 27 nov 2014 17:23 #1300

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Temerinski put. Počela je ugradnja ivičnjaka:





Zemljani radovi su došli (skoro) do same pumpe:

Poslednja izmena: 27 nov 2014 17:23 od Bogdus.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Buck, das ivon, Novajlija, romanempire, Blavak
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru