Dobro došli, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Bulevar Evrope

Bulevar Evrope 09 okt 2015 13:58 #841

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Na nadvožnjaku i dalje stoje pukotine umesto spojnica:



Rupe na trotoaru:



Fale ograde - odbojnici:



Betonski elementi su već počeli da pucaju od prodiranja vode:



Na jednom delu su ipak krenuli da se rade odbojnici, ali mislim da ne smeju da ostanu samo ovi betonski već moraju da se stave i metalni:

Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, TurboMaximus, Novajlija, Trpovski, valjan, pebas

Bulevar Evrope 09 okt 2015 14:46 #842

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4924
  • Primljenih Zahvalnica: 9934
Nadvoznjak bi trebao da bude gotov 1.11 kada su rekli da ce da puste zatvorenu naplatu na AP do BG. Mada je to trebalo da se desi i 1.10.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Bulevar Evrope 09 okt 2015 14:52 #843

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
kasko napisao/la:
Nadvoznjak bi trebao da bude gotov 1.11 kada su rekli da ce da puste zatvorenu naplatu na AP do BG. Mada je to trebalo da se desi i 1.10.

Misliš nadvožnjak na obilaznici a ne ovaj preko pruge?
Poslednja izmena: 09 okt 2015 14:52 od Bogdus.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Bulevar Evrope 09 okt 2015 15:48 #844

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4924
  • Primljenih Zahvalnica: 9934
Da, na obilaznici. Ovaj na BE moze za 2 nedelje da se sredi ali se ne sredjuje. Pojma nemam sto.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Bogdus

Bulevar Evrope 09 okt 2015 16:32 #845

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
kasko napisao/la:
Da, na obilaznici. Ovaj na BE moze za 2 nedelje da se sredi ali se ne sredjuje. Pojma nemam sto.
Pretpostavimo iz razloga koje smo već navodili. Mislim da je Ranko to najbolje opisao: J.be ih Pajtić, neće izbore.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Bogdus

Bulevar Evrope 09 okt 2015 23:34 #846

  • Buck
  • Buck's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1127
  • Primljenih Zahvalnica: 2190
A mozda i gradonacelnik, od silnog posla, ne moze da nadje skoriji termin za otvaranje. Bagra...
Sent from kabinet
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Bulevar Evrope 11 okt 2015 19:43 #847

  • miki_NS
  • miki_NS's Avatar
  • Van mreže
  • Majstor
  • Poruka: 158
  • Primljenih Zahvalnica: 397
Ne znam da li je ovo ranije snimljeno, ali proslog vikenda kada sam isao biciklom do auto puta, na par mesta su bile izbusene ove rupe iz kojih su ocigledno uzeti uzorci za testiranje. Samo se nisu setili da ih brzo i popune, sad ce lepo voda da udje unutra.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, valjan, pebas

Bulevar Evrope 11 okt 2015 22:00 #848

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
miki_NS napisao/la:
Ne znam da li je ovo ranije snimljeno, ali proslog vikenda kada sam isao biciklom do auto puta, na par mesta su bile izbusene ove rupe iz kojih su ocigledno uzeti uzorci za testiranje. Samo se nisu setili da ih brzo i popune, sad ce lepo voda da udje unutra.
U nekim ulicama nikada nisu popunjene rupe. Za Železničku sam siguran, a ima i na nekim drugim ulicama u gradu (negde sam čak i pogodio točkom rupu).
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Bulevar Evrope 15 okt 2015 15:14 #849

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Pocela je montaza LED rasvete na bulevaru:



Inace provozao sam se prvi put po istom i mogu reci da je za nase uslove asfalt prilicno ravan. Zadovoljan sam :-)

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6030X уз помоћ Тапатока
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Nicisy1, Dukelander, kasko, Yokai, mrnjavi, Novajlija, Blavak, valjan, pebas

Bulevar Evrope 15 okt 2015 16:50 #850

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4924
  • Primljenih Zahvalnica: 9934
12.10.2015 Potpisan ugovor za izvodjaca radova - Vojvodian Put Pancevo


Изградња саобраћајне сигнализације и опреме пута на Булевару Европе (од Приморске улице до ауто - пута Е-75) у Новом Саду
www.zigns.rs/jno.asp?f2=jn2015/jn=1.3.5pp.htm
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Dukelander, Blavak, Bogdus

Bulevar Evrope 16 okt 2015 14:04 #851

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
^^

Opa montiraće i zvučne barijere. Lepo :)

Jedini problem je rok - 60 dana... Dakle pre NG ništa od puštanja bulevara u promet. No to su vlastodršci verovatno i želeli da postignu...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Bulevar Evrope 18 okt 2015 16:24 #852

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4924
  • Primljenih Zahvalnica: 9934
Sto se mene tice jedina promena je da su postavljene ograde za pešake celim putem do Privr3dbikove.

I jedno jezivo zapažanje je da su tačkama obeležena mesta za bele trake na nadvožnjaku a od radova na njemu ni milimetar. Naravno dilezacione spojnica nema i ti delovi su u blagom raspadu. Sam asfalt izuzetno neravan , a prošao sam sa 4 točka. ..

Preko mosta se može kolima, doduše ilegalno, jer su ograde razmaknute.
Poslednja izmena: 18 okt 2015 16:28 od kasko.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, Bogdus, valjan, pebas

Bulevar Evrope 18 okt 2015 16:32 #853

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Sta znaci sam asfalt izuzetno neravan? Na prilazu mostu, na mostu, u kruznom toku ili svuda?
Poslednja izmena: 18 okt 2015 16:32 od Bogdus.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Bulevar Evrope 18 okt 2015 16:34 #854

  • kasko
  • kasko's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 4924
  • Primljenih Zahvalnica: 9934
I poslednje zapažanje je da neće biti pešačke staze sa zapadne (Rumenka) strane od mosta do nadvožnjaka

P.s. ne znam zašto su mi pogrešno rotirane slike...


Edit: asfalt na nadvožnjaku
Poslednja izmena: 18 okt 2015 16:39 od kasko.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Blavak, Bogdus, valjan, pebas

Bulevar Evrope 18 okt 2015 16:51 #855

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Bezveze... umesto da zapnu sad kad je iole lepse vreme oni cekaju mraz da krenu da rade diletacije...
Poslednja izmena: 18 okt 2015 16:51 od Bogdus.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Bulevar Evrope 18 okt 2015 22:14 #856

  • valjan
  • valjan's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 1176
  • Primljenih Zahvalnica: 2333
Pa izgleda i oni prate vesti, pa zato nema žurbe:

www.blic.rs/Vesti/Politika/599349/Vucic-...biti-bar-sest-meseci
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Bulevar Evrope 18 okt 2015 22:46 #857

  • Blavak
  • Blavak's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 8505
  • Primljenih Zahvalnica: 36537
valjan napisao/la:
Pa izgleda i oni prate vesti, pa zato nema žurbe:

www.blic.rs/Vesti/Politika/599349/Vucic-...biti-bar-sest-meseci
Jednostavno ne shvatam da (li) postoji tolika količina retardiranih ljudi koja bi glasala za bilo koju političku opciju koja pred bilo kakve izbore otvara nekakav projekat (bilo lift ili auto put). Još mi je teže da shvatim da je neko uveren da će dobiti izbore samo zato što je nešto "otvorio", a to bi trebalo da bude nešto sasvim redovno, svakodnevno, u okviru posla koji obavlja i za koji je dobio-la poverenje od građana da će baš to i raditi, te smatram da nema potrebe da nas na pompezan način o tome obaveštava, već jednostavno da smo mi građani obavešteni da je, pre svega naš novac, dobro investiran.
Najgore od svega mi je što mislim da oni koji su na vlasti (nebitan naziv ili ko je, svi su isti) zaista veruju u ta "otvaranja" :bash:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: Eldarion

Bulevar Evrope 19 okt 2015 08:24 #858

  • branislav
  • branislav's Avatar
  • Van mreže
  • Vodonoša
  • Poruka: 20
  • Primljenih Zahvalnica: 2
Kao što sam već ranije pisao ove godine ništa od bulevara, pre proleća neće biti ništa.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Bulevar Evrope 19 okt 2015 10:19 #859

  • ZoxInTheBox
  • ZoxInTheBox's Avatar
  • Van mreže
  • Šef Gradilišta
  • Poruka: 476
  • Primljenih Zahvalnica: 1503
Blavak napisao/la:
valjan napisao/la:
Pa izgleda i oni prate vesti, pa zato nema žurbe:

www.blic.rs/Vesti/Politika/599349/Vucic-...biti-bar-sest-meseci
Jednostavno ne shvatam da (li) postoji tolika količina retardiranih ljudi koja bi glasala za bilo koju političku opciju koja pred bilo kakve izbore otvara nekakav projekat (bilo lift ili auto put). Još mi je teže da shvatim da je neko uveren da će dobiti izbore samo zato što je nešto "otvorio", a to bi trebalo da bude nešto sasvim redovno, svakodnevno, u okviru posla koji obavlja i za koji je dobio-la poverenje od građana da će baš to i raditi, te smatram da nema potrebe da nas na pompezan način o tome obaveštava, već jednostavno da smo mi građani obavešteni da je, pre svega naš novac, dobro investiran.
Najgore od svega mi je što mislim da oni koji su na vlasti (nebitan naziv ili ko je, svi su isti) zaista veruju u ta "otvaranja" :bash:

Prosecan stanovnik Srbije ima tek oko 8 razreda osnovne, i mozda nacetu srednju skolu, ima elementarnu funkcionalnu pismenost, nema pasos, ima visok krvni pritisak, zivi u roditeljskoj kuci ili od njihove penzije, i veci deo vremena iz ovog ili onog razloga nema 'leba da jede. Samim tim mu se i fucka za siru sliku, jer se dalje od tog 'leba ni ne gleda. I svi oni (politicari u globalu) to znaju i vrlo mudro koriste, i zaista ubiru glasove i dobijaju izbore na patetike, mrkvu na stapu, otvaranje liftova, pesackih stazica, pocetaka radova na semaforu i slicnih budalastina. I to u svim starosnim grupama (sto je mozda najporazavajuce) jednako dobro prolazi. :sick:

Cesto sam se salila na racun trenutnog "vodje" ... ono kad zausti nesto pa skupi usta i zastane u dramskoj pauzi da privuce 'ocale na nos, pa pola Srbije prestane da dise i pridje pola metra blize televizoru ... Ne znam da li smo glupi, zaglupljeni ili nasamareni, ali nam u glavama u globalu nije dobro.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: ranko su ns, Yokai, Trpovski, Blavak, Bogdus, Eldarion

Bulevar Evrope 19 okt 2015 11:37 #860

  • Bogdus
  • Bogdus's Avatar
  • Van mreže
  • Investitor
  • Poruka: 3196
  • Primljenih Zahvalnica: 11275
Nismo glupi ali mi se cini da smo mazohisti kada to decenijama trpimo ili dozvoljavamo tim sa 8 razreda da nas vode... eto npr. ja sam imao priliku 2012. pred ovu katastrofu da idem da zivim preko ali odustadoh da ne pricam zbog cega... sad se iskreno veoma kajem. Bar bih probao kakav je zivot napolju pa bih mogao reci svidja mi se ili ne. Dzaba kukanje i konstantno pasivno izjedanje... no sad odosmo u offtopic skroz a tema politika je zatvorena.
Poslednja izmena: 19 okt 2015 11:38 od Bogdus.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: ZoxInTheBox, Eldarion
U pogonu je Kunena Forum

O nama

Postavljanjem NSBuild foruma na mrežu 11. decembra 2010. godine, građani dobijaju nezavisnu platformu za razmenu najaktuelnijih vesti, informacija i foto-materijala, a prevashodno u vezi sa praćenjem izgradnje, infrastrukturnim projektima i investicijama na teritoriji Novog Sada.

S početka okupivši dvadesetak entuzijasta, posvećeno radeći na strasti i ideji koja nas je ujedinila, dobijamo pažnju sve većeg broja građana koji nastavljaju da obogaćuju platformu. Tokom godina privlačimo pažnju medija i gradskih službi, te smo danas zvanično prisutni na značajnijim dešavanjima i gradilištima radi prenosa ekskluzivnih snimaka i informacija.

Pročitajte više

Udruženje

Udruženje "Novosadska Gradilišta"

Možete nas kontaktirati preko kontakt forme ili na email office@nsbuild.rs

Posetite nas i na društvenim mrežama.

Posetite našu facebook stranicu Posetite naš profil na instagramu Posetite naš profil na twitteru